Als afsluiting van het openingsweekend vliegen, volgens traditie, onder het toezicht van de hele groep (en alle verzamelde ouders, opa's en oma's en broertjes en zusjes) de kinderen over naar hun volgende speltak.

Dit jaar was het de bedoeling dat de kinderen over een schommel/hang brug naar de leiding van hun nieuwe groep overstak. Uiteraard nog geholpen door hun "oude" leiding.

Zo vlogen Jesse en Tijn over van de Bevers naar de Welpen, en vervolgens vlogen Jens en Rogier over naar de Edison Scouts. Bij de Scouts vlogen Emelie, Janne, Sietse en Wietse allemaal over naar de Rowans, daarna vlogen alle oude Rowans (behalve Bob) over naar de Stam, zodat er met een bijna nieuwe groep Rowans gestart wordt aan het nieuwe seizoen.

Hieronder zie je de foto's van het overvliegen.

{sfx url='https://plus.google.com/photos/117745043321839709034/albums/5922689132811788993'}